CIAŁO-RUCH-PRZEPŁYW

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy warsztat ruchowy – improwizacji kontaktowej CIAŁO-RUCH-PRZEPŁYW. Odbędzie się on w sobotę 11.02.2018 w godz. 15:15-17:15 w FaraRaRa w Lublinie (ul. Plac po Farze 6).
Tam, gdzie zaczynam się ja, a kończysz Ty… Spotykamy się, jesteśmy, tańczymy…
Improwizacja kontaktowa to rodzaj tańca postmodernistycznego, którego głównym założeniem jest kontakt – przepływ między tancerzami, współbrzmienie w ruchu, bycie w jedności. Z każdym partnerem tańczy się inaczej, każdy ma inne flow. W kontakcie uczymy się siebie i partnera. Poznajemy nasze możliwości i ograniczenia – granice. IC od kilku lat cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem, teraz technika zawitała także do Lublina.
Głównym celem warsztatu jest oczyszczenie z toksycznych relacji, uzdrowienie ich. Tych, które na co dzień przeszkadzają nam w pełnej realizacji swój twórczy potencjał. W relacji z partnerem budujemy przepływ, stan jedności, w którym ja jestem innym ty, a ty jesteś moim odbiciem, jesteśmy dla siebie ważni i wyjątkowi. Będąc w kontakcie uczymy się budować pozytywne relacje oparte na szacunku i zaufaniu.
Warsztaty kontakt-improwizacji poprawią Twoje relacje z otoczeniem, dodadzą pewności siebie i podniosą samoocenę. Ponadto polepszysz sprawność fizyczną, gibkość, postawę i sposób poruszania się. Dzięki CI łatwiej Ci będzie osiągnąć to, o czym marzysz.
Prowadzenie: Joanna Dominika Belzyt
(instruktor improwizacji ruchowej i symboliki ciała)
Cena: 50 zł
Uczestnicy poprzednich warsztatów, uczniowie i studenci: 35zł
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Bliższe nformacje i zapisy: warsztaty.tan.theo@gmail.com, 501 704 548 lub w FaraRaRa
Dodaj do ulubionych:
Lubię Wczytywanie…
Napisane przez fundacjatantheo
Celem Fundacji jest realizacja, wsparcie oraz promocja:
I. działalności w zakresie szeroko rozumianej kultury i sztuki,
II. działalności w zakresie edukacji,
III. działalności w zakresie ochrony zdrowia,
w tym:
1. Inicjowanie lub wspieranie lokalnych, ponadlokalnych oraz międzynarodowych wydarzeń kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych.
2. Inicjowanie lub wspieranie działań z zakresu ochrony zdrowia.
3. Inicjowanie działań z zakresu edukacji, animacji kulturalnej, twórczości teatralnej, tanecznej, filmowej, medialnej i innych dziedzin kultury.
4. Popularyzowanie twórców i przedstawicieli świata kultury, sztuki, edukacji i ochrony zdrowia.
5. Promocję polskiej twórczości artystycznej, myśli edukacyjnej oraz polskiego dziedzictwa kultury w Polsce i za granicą.
6. Pomocy Polonii i Polakom za granicą.;
7. Kształtowanie postaw aktywnego uczestnictwa w kulturze, sztuce i edukacji dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów.
8. Aktywizacja, socjalizacja, edukacja i terapia poprzez twórcze działanie osób z grup defaworyzowanych, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym;
9. Działania na rzecz integracji europejskiej, dialogu międzykulturowego oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami.
10. Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej;
11. Działalność na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka;
12. Promocja i organizacja wolontariatu;
13. Upowszechnianie, ochrona wolności, praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji;
14. Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego;
15. Promocja, organizacja i wspieranie wypoczynku dzieci i młodzieży;
16. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej;
17. Pomoc donatorom w realizacji ich szlachetnych, filantropijnych celów.
Fundacja realizuje cele poprzez:
1. Organizowanie i wspieranie imprez kulturalnych, działań artystycznych, edukacyjnych i z zakresu ochrony zdrowia, w tym: festiwali, koncertów, spektakli teatralnych i tanecznych, projekcji filmowych, wystaw, pokazów, sympozjów, zjazdów, konferencji naukowych, szkoleń, warsztatów, zajęć oraz wszelkich innych form promocji i realizacji poszczególnych dyscyplin.
2. Wspieranie działań twórców amatorskich, niezależnych i zawodowych w dziedzinach takich jak: teatr, taniec, muzyka, sztuki audiowizualne, fotografia, sztuki piękne, literatura, animacja społeczno-kulturalna.
3. Tworzenie programów kulturalnych, edukacyjnych, artystycznych i terapeutycznych dla dzieci, młodzieży, dorosłych.
4. Prowadzenie grup artystycznych, edukacyjnych i terapeutycznych.
5. Współpracę z władzami samorządowymi, rządowymi, innymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi w Polsce i za granicą w zakresie wymienionym w celach Fundacji.
6. Wspieranie i organizowanie kampanii reklamowych na rzecz kultury, sztuki, edukacji i ochrony zdrowia.
7. Prowadzenie działalności wydawniczej celem popularyzacji kultury, sztuki, edukacji, ochrony zdrowia i wybitnych osobowości tych dziedzin.
8. Organizowanie i wspieranie międzynarodowej współpracy kulturalnej, edukacyjnej, artystycznej pomiędzy twórcami, uczestnikami życia kulturalnego, instytucjami kulturalnymi i edukacyjnymi.
9. Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych imprezach promujących kulturę, sztukę, edukację i ochronę zdrowia, np. w targach, warsztatach, festiwalach, sympozjach oraz innych imprezach organizowanych dla celów społecznie użytecznych związanych ze sztuką oraz ochroną zdrowia i dóbr kultury.
10. Pozyskiwanie i gromadzenie środków finansowych, środków materialnych i niematerialnych dla realizacji celów statutowych.
11. Inne działania realizujące cele statutowe.
Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest fundacjatantheo