Satori – gra planszowa

14040074_1240968935933895_398632212287647322_n

Satori – moc uwolnienia
gra planszowa

Zapraszamy serdecznie na niewiarygodne narzędzie przemiany – grę „Satori”. Odbędzie się ona w niedzielę 29.07.2018 w godz. 10-15 w Pracowni Działań Twórczych FaraRaRa (ul. Plac po Farze 6) w Lublinie.

Satori to narzędzie Radykalnego Wybaczania, stworzone przez Colina i JoAnnę Tippingów, założycieli Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania (Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching, Inc.)..

Jest to metoda za pomocą której dotrzesz do swego potencjału. Metoda jest dla Ciebie gdy czujesz, że w jakiejś dziedzinie życia napotykasz blokady i chcesz zmian w Twoim życiu lub gdy jesteś w konflikcie z drugą osobą lub sytuacją. Gdy chcesz przetransformować jakiś aspekt swego życia.

Radykalne Wybaczanie sprowadza się do emocjonalnego uwolnienia, do wyjścia z krainy ofiar, do pełnego pokochania siebie, również swoich ciemniejszych stron. Gdy wybaczysz sobie, to uwalniasz wiele energii, którą możesz spożytkować dla swojego najwyższego dobra.
Satori to uwolnienie i uzdrowienie.

Podczas gry Satori otrzymujesz wsparcie grupy i prowadzącej. Pracujemy w kameralnie, maksymalnie 5 osób. Narzędzie Satori jest grą planszową, gdzie rozpoczynasz z Krainy ofiar, aby dojść do Satori, stanu przebudzenia. Po drodze odkrywasz swoje przekonania oraz pozbywasz się ich, otrzymując nowe historie. Nic nie jest przypadkowe i również nieprzypadkowe są rzeczy, które zadzieją się podczas gry. Nie musisz znać wcześniej zasad Radykalnego Wybaczania. Ono zadziewa się samo…

Spotkania trwają kilka godzin, czas trwania może być różny, w zależności od przebiegu gry.

Koszt: 150 zł
Dla osób, które grały już wcześniej z nami zniżka: 100zł

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje i zapisy: warsztaty.tantheo@gmail.com, 501704548

Cytat ze strony www. http://www.metoda-tippinga.pl/
U podstaw Radykalnego Wybaczania leży założenie, że jesteśmy czymś znacznie więcej niż tylko ciałem fizycznym i umysłem, a mianowicie duchową istotą, stanowiącą jedność z tym co nazywamy Źródłem, czy Bogiem. Zakładamy, że wszystko co się dzieje jest doskonałe z duchowego punktu widzenia i jest szansą wzrostu i uzdrowienia dla nas i wszystkich innych ludzi.