Taneczne Wygibasy – taniec dla dzieci 7+

taneczne wygibasy

Taneczne Wygibasy

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci powyżej 7 lat na zajęcia taneczne do Klubu Osiedlowego ODEON (ul. Okrzei 4) w Lublinie.

„Taneczne Wygibasy” to zajęcia, na których Twoje dziecko pozna elementy rytmiki, hip hopu, tańców nowoczesnych, baletu itp. Pozwolą one poznać dzieciakom różne style tańca tak, aby młodzi tancerze sami w przyszłości wybrali najbardziej im odpowiadającą technikę taneczną, ulubiony styl i rozwijali swoje pasje. Najważniejsze jest dla nas, aby dać dzieciom szansę prawidłowego rozwoju, nauczyć je, jak się poruszać, wyzwalać energię i czerpać z tego radość.

Nie jest istotne czy dziecko potrafi tańczyć jak profesjonalista, czy tylko przestępuje z nogi na nogę. W tańcu chodzi o wprawienie ciała w ruch, który nie zawsze musi przypominać klasykę, ale bardzo sprzyja pozytywnemu stanowi ducha.

Na zajęciach dzieci prócz zabaw poznają układy choreograficzne w różnych stylach oraz elementy improwizacji, która rozbudza w nich twórczość i kreatywność.

Ilość miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

zapisy i więcej informacji: warsztaty.tantheo@gmail.com lub 501 704 548

lub Klub Osiedlowy ODEON (ul. Okrzei 4)