Głos Serca w FaraRaRa

Głos Serca w FaraRaRa

Zapraszam serdecznie na warsztat śpiewu tradycyjnego „Głos Serca”, który będę miała przyjemność poprowadzić w Pracowni Działań Twórczych FaraRaRa (ul. Plac po Farze 6) dnia 27.10.2017 w godzinach 17:00-19:00.

“Kierując się głosem serca biorę Cię za rękę i zaprowadzam do miejsca, gdzie złożyłam swoje najcenniejsze skarby. Pragnę się z Tobą podzielić, dać Ci więcej, niż tylko dom…”

W naszej kulturze słowiańskiej istnieją potężne techniki samorozwoju, które otwierają serca. Mogą służyć także Tobie. Dać Ci miłość, siłę i pokorę wobec wyzwań współczesnego świata. Poprzez głos dźwięk, pieśń, ruch i ciało zmienisz swoje podejście do życia, kultury, siebie samego. Odkryjesz głos, który idzie prosto z Twego serca.

Śpiew tradycyjny to:
– ekspresyjne wyrażanie siebie
– harmonia z naturą
– życie we wspólnocie
– rodzima kultura i obrzędowość
– rozwój wielkiej siły twórczej i potencjału, który drzemie w każdym z nas

Praktykowanie tradycyjnego śpiewu białym głosem:
– zwiększa otwartość na ludzi i świat – rozładowuje stres i agresję
– przywraca prawidłowy przepływ energii w ciele
– uwalnia napięcia mięśniowe
– pozwala zyskać nową jakość oddechu
– uczy wyrażania siebie i słuchania głosu swojego serca.

Nie ważne, czy potrafisz, czy nie, jesteś kobietą, czy mężczyzną – ważne, czy chcesz. Jeśli umiesz mówić, umiesz i śpiewać. Warsztat skierowany do osób początkujących i zaawansowanych.

Prowadzenie: Joanna Dominika Belzyt 

koszt: 30zł

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

zapisy: warsztaty.tantheo@gmail.com, +48 501 704 548 lub w FaraRaRa

O mnie:
Joanna Dominika Belzyt

Każdy z nas jest całością, jednością ciała, duszy i umysłu…

uczennica m.in. Joanny Słowińskiej, Moniki Mamińskiej i Ewy Grochowskiej
współpracowała m.in. z Instytutem im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu i Ośrodkiem Praktyk Teatralnych „Gardzienice” w Gardzienicach

W pracy podchodzę holistycznie do rozwoju człowieka. Niezależnie od tematyki prowadzonych zajęć (teatr, taniec, głos, jedzenie, masaż, rozwój osobisty) staram się z każdego wydobyć to, co najlepsze, by świadomie tworzył on swoją rzeczywistość. Dzieje się to w pełnej relacji z otaczającą go rzeczywistością i innymi ludźmi.

Ola