Radosne Stópki – taniec dla dzieci 5-6 lat

Radosne stópki-page-001

Radosne Stópki

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku 5-6 lat na zajęcia taneczno-ruchowe do Klubu Osiedlowego ODEON (ul. Okrzei 4) w Lublinie.

„Radosne Stópki” to zajęcia, które sprawią Twojemu dziecku przyjemność, rozwiną jego zdolności psycho-ruchowe oraz nauczą bycia w grupie. Tutaj pozna ono ciekawe zabawy, nauczy się podstawowych elementów klasyki, rytmiki i tańców współczesnych.

Przywilejem dzieciństwa jest radość i zabawa. Mają one ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dzieci, zwłaszcza w okresie ich najmłodszych lat. Poprzez taniec, w którym ważny jest też ruch ciała, dziecko usprawnia się motorycznie, nabywa umiejętności koordynacji wzrokowo-ruchowej, a dodatkowo wykształca w sobie wrażliwość słuchową na nieznane bodźce. W zabawach tanecznych często bierze udział kilkoro/kilkanaście dzieci, co już od najmłodszych lat uczy je współpracy, relacyjności, bycia razem.

Nie jest istotne czy Twój maluch potrafi tańczyć jak profesjonalista, czy tylko przestępuje z nogi na nogę. W zabawach tanecznych chodzi o wprawienie ciała w ruch, który czasem nie przypomina klasycznych ruchów tanecznych, ale bardzo sprzyja pozytywnemu stanowi ducha.

Ilość miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapisy i więcej informacji: warsztaty.tantheo@gmail.com lub 501 704 548

oraz w Klubie Osiedlowym ODEON (ul. Okrzei 4)