Satori – moc uwolnienia

14040074_1240968935933895_398632212287647322_n
Zapraszamy serdecznie na niezwykłą grę planszową Satori – moc uwolnienia. Grać będziemy 3.12.2017 w godz. 10:00-14:00 w Pracowni Działań Twórczych FaraRaRa  w Lublinie (ul. Plac po Farze 6).
Satori to narzędzie Radykalnego Wybaczania, stworzone przez Colina i JoAnnę Tippingów, założycieli Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania (Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching, Inc.)..
 
Jest to metoda za pomocą której dotrzesz do swego potencjału. Metoda jest dla Ciebie gdy czujesz, że w jakiejś dziedzinie życia napotykasz blokady i chcesz zmian w Twoim życiu lub gdy jesteś w konflikcie z drugą osobą lub sytuacją.
Gdy chcesz przetransformować jakiś aspekt swego życia.
 
Radykalne Wybaczanie sprowadza się do emocjonalnego uwolnienia, do wyjścia z krainy ofiar, do pełnego pokochania siebie, również swoich ciemniejszych stron. Gdy wybaczasz sobie, to uwalniasz wiele energii, którą możesz spożytkować dla swojego najwyższego dobra.
Satori to uwolnienie i uzdrowienie.
 
Podczas gry Satori otrzymujesz wsparcie grupy i prowadzącej. Pracujemy w kameralnie, maksymalnie 5 osób.
Narzędzie Satori jest grą planszową, gdzie rozpoczynasz z Krainy ofiar, aby dojść do Satori, stanu przebudzenia. Po drodze odkrywasz swoje przekonania oraz pozbywasz się ich, otrzymując nowe historie.
Nic nie jest przypadkowe i również nieprzypadkowe są rzeczy, które zadzieją się podczas gry. Nie musisz znać wcześniej zasad Radykalnego Wybaczania. Ono zadziewa się samo…
 
Spotkania trwają kilka godzin, czas trwania może być różny, w zależności od przebiegu gry.
 
Inwestycja: 100 zł
 
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Informacje i zapisy: warsztaty.tantheo@gmail.com, 501704548
 
Cytat ze strony www. http://www.metoda-tippinga.pl/
„U podstaw Radykalnego Wybaczania leży założenie, że jesteśmy czymś znacznie więcej niż tylko ciałem fizycznym i umysłem, a mianowicie duchową istotą, stanowiącą jedność z tym co nazywamy Źródłem, czy Bogiem. Zakładamy, że wszystko co się dzieje jest doskonałe z duchowego punktu widzenia i jest szansą wzrostu i uzdrowienia dla nas i wszystkich innych ludzi.”