XIV SOFT Kontestacje – nabór grup teatralnych

kontestacje mur

Fundacja tanTHEO we współpracy z Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” w Lublinie ogłasza nabór kandydatów do XIV Studenckiego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego „Kontestacje”. Wybrane spektakle będą prezentowane od 26 do 29 kwietnia 2018 roku.

To już kolejna edycja cieszącego się dużą popularnością w Polsce festiwalu teatralnego tworzonego przez środowisko akademickie w Lublinie. Wydarzenie nawiązujące do idei kontestacji, czyli krytycznego spojrzenia na zastaną rzeczywistość, ma na celu zaprezentowanie spektakli tworzonych przez niezależne zespoły teatralne z całej Polski. Hasło przewodnie XIV ,,Kontestacji” to ,,Ciało-ruch-przestrzeń. Wolność!”. Tegoroczna edycja Festiwalu wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nasze zaproszenie kierujemy do niezależnych artystów i grup teatralnych z całej Polski, które lubią zrywać ze schematami i poszukują przestrzeni do swobodnego wyrazu siebie przez sztukę.
W ramach XIV edycji „Kontestacji” odbędzie się także IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Ciało-Ruch-Przestrzeń-Wolność”.

Jeżeli idea kontestacji jest Ci bliska, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
http://www.kontestacje.ack.lublin.pl/?p=dokumenty
i prześlij na adres: kontestacje@gmail.com

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami:
e-mail: kontestacje@gmail.com
tel. 501 704 548, 781 020 329

Nabór potrwa do 16 lutego 2018 roku. O wynikach naboru artyści zostaną poinformowani do końca lutego.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Festiwalu. Regulamin dostępny na stronie: http://www.kontestacje.ack.lublin.pl/?p=dokumenty