Zapraszamy na grę „Satori – moc uwolnienia” – jest to nasz nowy cykliczny projekt.
Satori to narzędzie Radykalnego Wybaczania, stworzone przez Colina i JoAnnę Tippingów, założycieli Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania (Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching, Inc.)..
Jest to metoda za pomocą której uwolnisz swój potencjał. Metoda jest dla Ciebie gdy czujesz, że w jakiejś dziedzinie życia napotykasz blokady i chcesz zmian w Twoim życiu, gdy jesteś w konflikcie z drugą osobą.
Radykalne Wybaczanie sprowadza się do emocjonalnego uwolnienia, do wyjścia z krainy ofiar, do pełnego pokochania siebie, również swoich ciemniejszych stron. Gdy wybaczasz sobie, to uwalniasz wiele energii, którą możesz spożytkować dla swojego najwyższego dobra.

Podczas gry otrzymujesz wsparcie grupy oraz prowadzącej, pracujemy w kameralnych grupach, do maksymalnie 5 osób.
Narzędzie Satori jest grą planszową, gdzie rozpoczynasz z Krainy ofiar, aby dojść do Satori, stanu przebudzenia. Po drodze odkrywasz swoje przekonania oraz pozbywasz się ich, otrzymując wsparcie współuczestników.
Nic nie jest przypadkowe i również nieprzypadkowe są rzeczy, które zadzieją się podczas spotkania. Uczestniczysz w procesie w atmosferze zabawy. Nie musisz znać wcześniej zasad Radykalnego Wybaczania.
Gra Satori trwa około 5 godzin, w zależności od przebiegu gry spotkanie może trwać dłużej.
Zapraszamy Cię serdecznie.
Spotkania odbywają się co miesiąc, w ostatnią niedzielę miesiąca.
Informacje i zapisy: fundacja.tan.theo@gmail.com
Telefony: 506 536 747 (Joanna Dominika Belzyt)
Inwestycja: 50 zł.
Cytat ze strony www. http://www.metoda-tippinga.pl/:
„U podstaw Radykalnego Wybaczania leży założenie, że jesteśmy czymś znacznie więcej niż tylko ciałem fizycznym i umysłem, a mianowicie duchową istotą, stanowiącą jedność z tym co nazywamy Źródłem, czy Bogiem. Zakładamy, że wszystko co się dzieje jest doskonałe z duchowego punktu widzenia i jest szansą wzrostu i uzdrowienia dla nas i wszystkich innych ludzi.”
Prowadząca spotkania „Satori – moc uwolnienia”.
Joanna Dominika Belzyt, prezes Zarządu Fundacji TanTHEO
– performerka, tancerka, choreograf, aktorka, reżyser
– pedagog, instruktor improwizacji ruchu i symboliki ciała
– terapeuta zajęciowy, doradca dietetyczny, psychodietetyk, coach dietetyczny.
Prowadzi warsztaty śpiewu tradycyjnego, warsztaty „Obudź w sobie Słońce”, warsztaty Kontakt Improwizacja.
Dodaj do ulubionych:
Lubię Wczytywanie…
Napisane przez fundacjatantheo
Celem Fundacji jest realizacja, wsparcie oraz promocja:
I. działalności w zakresie szeroko rozumianej kultury i sztuki,
II. działalności w zakresie edukacji,
III. działalności w zakresie ochrony zdrowia,
w tym:
1. Inicjowanie lub wspieranie lokalnych, ponadlokalnych oraz międzynarodowych wydarzeń kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych.
2. Inicjowanie lub wspieranie działań z zakresu ochrony zdrowia.
3. Inicjowanie działań z zakresu edukacji, animacji kulturalnej, twórczości teatralnej, tanecznej, filmowej, medialnej i innych dziedzin kultury.
4. Popularyzowanie twórców i przedstawicieli świata kultury, sztuki, edukacji i ochrony zdrowia.
5. Promocję polskiej twórczości artystycznej, myśli edukacyjnej oraz polskiego dziedzictwa kultury w Polsce i za granicą.
6. Pomocy Polonii i Polakom za granicą.;
7. Kształtowanie postaw aktywnego uczestnictwa w kulturze, sztuce i edukacji dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów.
8. Aktywizacja, socjalizacja, edukacja i terapia poprzez twórcze działanie osób z grup defaworyzowanych, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym;
9. Działania na rzecz integracji europejskiej, dialogu międzykulturowego oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami.
10. Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej;
11. Działalność na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka;
12. Promocja i organizacja wolontariatu;
13. Upowszechnianie, ochrona wolności, praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji;
14. Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego;
15. Promocja, organizacja i wspieranie wypoczynku dzieci i młodzieży;
16. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej;
17. Pomoc donatorom w realizacji ich szlachetnych, filantropijnych celów.
Fundacja realizuje cele poprzez:
1. Organizowanie i wspieranie imprez kulturalnych, działań artystycznych, edukacyjnych i z zakresu ochrony zdrowia, w tym: festiwali, koncertów, spektakli teatralnych i tanecznych, projekcji filmowych, wystaw, pokazów, sympozjów, zjazdów, konferencji naukowych, szkoleń, warsztatów, zajęć oraz wszelkich innych form promocji i realizacji poszczególnych dyscyplin.
2. Wspieranie działań twórców amatorskich, niezależnych i zawodowych w dziedzinach takich jak: teatr, taniec, muzyka, sztuki audiowizualne, fotografia, sztuki piękne, literatura, animacja społeczno-kulturalna.
3. Tworzenie programów kulturalnych, edukacyjnych, artystycznych i terapeutycznych dla dzieci, młodzieży, dorosłych.
4. Prowadzenie grup artystycznych, edukacyjnych i terapeutycznych.
5. Współpracę z władzami samorządowymi, rządowymi, innymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi w Polsce i za granicą w zakresie wymienionym w celach Fundacji.
6. Wspieranie i organizowanie kampanii reklamowych na rzecz kultury, sztuki, edukacji i ochrony zdrowia.
7. Prowadzenie działalności wydawniczej celem popularyzacji kultury, sztuki, edukacji, ochrony zdrowia i wybitnych osobowości tych dziedzin.
8. Organizowanie i wspieranie międzynarodowej współpracy kulturalnej, edukacyjnej, artystycznej pomiędzy twórcami, uczestnikami życia kulturalnego, instytucjami kulturalnymi i edukacyjnymi.
9. Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych imprezach promujących kulturę, sztukę, edukację i ochronę zdrowia, np. w targach, warsztatach, festiwalach, sympozjach oraz innych imprezach organizowanych dla celów społecznie użytecznych związanych ze sztuką oraz ochroną zdrowia i dóbr kultury.
10. Pozyskiwanie i gromadzenie środków finansowych, środków materialnych i niematerialnych dla realizacji celów statutowych.
11. Inne działania realizujące cele statutowe.
Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest fundacjatantheo